teaspoon Skrevet 28. september 2006 Skrevet 28. september 2006 Fikk en telefon fra Mobilland idag der de sa at bindingstiden min var utgått og om jeg ville ha meg en ny K750i for 200kr mot at jeg forlenget bindingen enda ett år, noe jeg selvfølgelig takket nei til. Men siden de nå var så greie at de opplyste meg om at bindingen var utgått (personlig trodde jeg at det var enda ett år igjen ) så er jeg på utkikk etter en ny telefon. Har lyst på en telefon med litt størelse på skjermen og med mulighet for å kjøre GPS navigasjon med fotoboks-varsel. Den bør også ha både radio og MP3 mulighet. Den bør også være i "lommeformat", og ikke koste mer enn 4000kr med eller uten abb. Noen tips om hvilken smartphone/pocketpc/mobil som hadde passet meg? Har sett litt på Qtek 9100 og den virker grei, men er det andre og eventuellt bedre "dingser" som enten er på markedet nå, eller dukker opp iløpet av ikke alt for lang tid?
Leeland Skrevet 28. september 2006 Skrevet 28. september 2006 Fikk en telefon fra Mobilland idag der de sa at bindingstiden min var utgått og om jeg ville ha meg en ny K750i for 200kr mot at jeg forlenget bindingen enda ett år, noe jeg selvfølgelig takket nei til. Men siden de nå var så greie at de opplyste meg om at bindingen var utgått (personlig trodde jeg at det var enda ett år igjen ) så er jeg på utkikk etter en ny telefon. Har lyst på en telefon med litt størelse på skjermen og med mulighet for å kjøre GPS navigasjon med fotoboks-varsel. Den bør også ha både radio og MP3 mulighet. Den bør også være i "lommeformat", og ikke koste mer enn 4000kr med eller uten abb. Noen tips om hvilken smartphone/pocketpc/mobil som hadde passet meg? Har sett litt på Qtek 9100 og den virker grei, men er det andre og eventuellt bedre "dingser" som enten er på markedet nå, eller dukker opp iløpet av ikke alt for lang tid? 6958512[/snapback] Qtek 9100 er strengt tatt utdatert etter at HTC TYTN /qtek 9600 kom på markedet. Ellers så har vel Mitac Mio a701 en del av de spesifikasjonene du er ute etter.. http://www.gsmarena.com/mitac_mio_a701-1261.php Lykke til med valget av ny telefon!!
teaspoon Skrevet 28. september 2006 Forfatter Skrevet 28. september 2006 Mulig at 9100 er utdatert, men med tanke på at 9600 er helt ny på markedet og koster 4000kr mer, så blir det dessverre ikke den. a701 ser fristende ut, får ta meg en runde på diverse el-sjapper og sjekke form og funksjonalitet på ett par telefoner til helga.
all_in Skrevet 28. september 2006 Skrevet 28. september 2006 hei teaspoon jeg er også intresert i mobiltelefon med de samme spesifikasjonene som du nevner. jeg sikler litt på å kjøpe den nye HTC P3300 den har: gps m/TomTom Navigator 6 fm radio mp3 storskjerm Wi-Fi (noe Mitac Mio a701 ikke har tror jeg??) ++ koster litt mer enn 4000,- (5.403,- komplett) men du slipper å kjøpe gps. Den kommer inn 5/10-06 http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=325701 lykke til med mobil kjøpet
Christian86 Skrevet 29. september 2006 Skrevet 29. september 2006 Mulig at 9100 er utdatert, men med tanke på at 9600 er helt ny på markedet og koster 4000kr mer, så blir det dessverre ikke den. a701 ser fristende ut, får ta meg en runde på diverse el-sjapper og sjekke form og funksjonalitet på ett par telefoner til helga. 6959740[/snapback] a701 har en rekke bugs og du vil finne svært få som har den. Meg bekjent er det to leverandører i Norge av denne, dette er Zepto og et annet firma. Per dags dato kan ingen i Norge reparere denne om noe går galt. Jeg har hatt to stykker av denne og begge "døde" innen en uke var omme
teaspoon Skrevet 29. september 2006 Forfatter Skrevet 29. september 2006 Ok, takk for den advarselen Ser litt på N95 også men er fryktelig lenge til den kommer da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå