Erroneous Skrevet 13. september 2006 Skrevet 13. september 2006 Jeg har en Fujitsu Siemens Amilo Pro V2085 med et skjermkort som mildt sagt suger, jeg visste dette men prøvde allikevel å installere CS: Source på den. Det var da den ble litt rar. Når jeg avslutter dataen helt nå og slår den på igjen får jeg beskjeden "hkcmd module har et problem og må lukkes" samtidig som oppløsningen har blitt satt på 640x480. Dette skjer bare når jeg slår av, ikke når jeg setter i dvalemodus o. l. Det som skjer videre at jeg setter oppløsningen tilbake til det vanlige og plasserer skrivebordsikonene på plass, så fungerer alt som det skal helt til jeg da slår av PC'n og skal ha den på igjen. Jeg har avinstallert Source. Hva kan jeg gjøre for å fikse dette?
Zink Skrevet 14. september 2006 Skrevet 14. september 2006 Løsningen kan være: 1. Endre i innstillingene for skjermkortet, dvs. åpne BIOS og velge OnBoard istedet for Auto. 2. Fullføre Windows oppdateringer. 3. Fjerne hkcmd fra Oppstart i 'msconfig' (skriv i Kjør).
Erroneous Skrevet 14. september 2006 Forfatter Skrevet 14. september 2006 halleluja, at jeg ikke tenkte på msonfig før. Nå er ikke datan funky lenger, takker så mye
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå