Gå til innhold

Umeälv bro i Sverige


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var i Sverige, nærmere bestem Lycksele i helga... Jeg logget meg inn på en nettcafé fra hotellet vi bodde på. Der logget jeg inn på Diskusjon.no for å sjekke ut ukas konkurranse... Da jeg så temaet tenkte jeg med en gang hva jeg skulle ta bilde av! En time senere var bildet tatt... Av Umeälv i Lycksele by night!

 

Jeg skulle jo delta i konken, men selvfølgelig var internetten her hjemme nede...Det var bare en time igjen til midnatt, og jeg kunne ikke dra til noen å få det fiksa heller... Men idag har jeg tatt arbeidet med å redigere det litt, og legge det ut på bildekritikken istedet... Jeg personlig syns det var et vanskelig bilde å ta.. Hadde ikke med meg stativet, det var heller ingenting å sette kameraet på fra mitt standpunkt, så alternativet ble å håndholde det, lukkeren ble satt til 1/2 sek...Så det ble noen bilder før det ble bra...

 

I ettertid er det clonet bort noen uønskede objekter, bildet er også croppet. Men det er stort sett orginale farger...Hva syns dere om bildet?

post-85925-1154966547_thumb.jpg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Slettes ikke ille til å være tatt håndholdt, selv om jeg tror det ville vært ekstra bra hadde stativet fått bli med ut å lekt.

 

Fargene er fine og croppinga grei, jeg synes du har gjort en god jobb :D

 

OT: Hvor er du fra?

Skrevet

Jeg er imponert over at du fikk et så klart og skarpt bilde "kun" ved å holde kameraet selv. (Sliter selv med noe i nærheten av parkinson light, og ville fått en blå-gul grøt om jeg skulle forsøkt det samme...) Motivet og komposisjonen tiltalte meg og, uten at jeg helt klarer å forklare hvorfor. Så - bra jobb!

Skrevet
Jeg er fra Sandnessjøen, helt sør i Nordland fylke!!

6629363[/snapback]

 

Ser du har mange fine bilder på nettstedet ditt fra Vega-området. Har rorbu og hus der og må si det er virkelig ett drømmested om sommeren. Jeg er fra Mo i Rana, men studerer i Tromsø

Skrevet

synes resultatet ble veldig bra til å være håndholdt. har tatt en del bilder på kvelds/nattestid selv, og må si dette ble veldig bra!

utsnittet var fint og. alt i alt et bra bilde.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...