Artistic.Hipster Skrevet 6. august 2006 Skrevet 6. august 2006 (endret) Hei, sitter her å prøver å innstallere GhostReconAdvancedWarfighter(på PC) men nå jeg prøver å innstalere kommer det bare en feilmelding, jeg skal forklare det bedre med bilder: Jeg setter inn CD'en å dette vinduet popper opp: Deretter velger jeg install, å så popper denne feilmeldingen opp: Jeg har nå prøvd alle "tipsene" som står, men uten noe hell. Jeg har også søkt rundt på google, men finner svært lite Noen som hadde samme problemet, å som eventuelt vet hvordan det kan fikses? Endret 6. august 2006 av Gandalf the Grey
Artistic.Hipster Skrevet 6. august 2006 Forfatter Skrevet 6. august 2006 Viste seg at det som skulle til var å slette "Installshield" mappen så funket det
pgrundet Skrevet 7. august 2006 Skrevet 7. august 2006 Samme skjer her og hos andre jeg kjenner også ..
Håvard Skrevet 18. august 2006 Skrevet 18. august 2006 Da jeg har samme problemet, bumper jeg denne tråden. Jeg har ingen installshield mappe som kan slettes, så vet ikke helt hva jeg skal gjøre.. Noen ideer?
Håvard Skrevet 6. september 2006 Skrevet 6. september 2006 Liten bump.. Noen som har noen ideer om hva problemet kan være?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå