Gå til innhold

Mobildonering, hvordan, hvor?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg lurer på om det er vanlig for oss vanlige dødelige å få satt opp et system for å motta donasjoner via SMS? Det er for et forum. Det er registrert firma på det for å få .no-domene, om det skulle gjøre det noe lettere, jeg vet ikke. Vet dere? Hvor må jeg evt. henvende meg, osv.

Eivind

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi er fortsatt interessert i tips her!

 

Det vi trenger er vel en SMSgateway, noe som ofte koster litt for mye.. Serlig når vi kun regner med å få inn mellom 100,- og 200,- i måneden :p

Skrevet (endret)

Slår meg på her...

Eneste jeg har funnet hittils er infoplus, men disse tar 40% av fortjeneste, så om noen vet om noen bedre så skrik ut :)

 

Oh, holdt på å glemme: www.infoplus.no

 

 

Etter jeg har lest litt på siden så vil jeg også nevne at etter de har tatt 40% så kommer 25% moms av gjenværende beløp etterulgt av 30% til operatørene etter det igjen... Blir ikke mye penger igjen da :p

Endret av Mow
Skrevet

Jeg bruker Smsklubben til å motta donasjoner i forumet. Som sagt så forsvinner mye av penge andre steder når man bruker sms som donasjonsmåte. Når en bruker sms klubben betaler man 30 kroner i uka og kan da opprette egne sms tjenester, konkurranser, abonement, og i tillegg får en en egen sms kiosk hvor en kan tjene penger på å selge ringetoner osv. Vet ikke hva slags forum du har men kan paypal være et alternativ? Det skal et stor volum til for å tjene en del penger på sms.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...