thomanil Skrevet 23. juli 2006 Skrevet 23. juli 2006 (endret) Bare lurte - er den vanskelig å få tak i f.eks i sjappene rundt om i Oslo? EBGames o.l... Endret 23. juli 2006 av thomanil
Fred Myklebust Skrevet 23. juli 2006 Skrevet 23. juli 2006 Bare lurte - er den vanskelig å få tak i f.eks i sjappene rundt om i Oslo?EBGames o.l... 6541203[/snapback] Elkjøp Carl Berner hadde det ihvertfall inne nylig.. Koster også kun 1095,-.
Excelsion Skrevet 23. juli 2006 Skrevet 23. juli 2006 Ds-lite er kjempe lett å få tak i! Hvit er derimot værre tror jeg. Men sikkert helt mulig!
Suburbian Hero Skrevet 23. juli 2006 Skrevet 23. juli 2006 Er ikke noe vanskelig å få takk i den nå, bare stikk på jernbanestasjonen! E.B Games FTW!
thomanil Skrevet 24. juli 2006 Forfatter Skrevet 24. juli 2006 Det ble hvit DS Lite med Phoenix Wright og Castlevania: Dawn of Sorrow. O fryd og glede! Dette var flotte greier. Jeg har vært borte fra Nintendo siden NES og opprinnelige Gameboy da jeg var liten - dette var som å komme hjem. Nesten så jeg blir inspirert til å skrive en leseromtale i spillgledesrus.
Neshaug Skrevet 24. juli 2006 Skrevet 24. juli 2006 Det ble hvit DS Lite med Phoenix Wright og Castlevania: Dawn of Sorrow. O fryd og glede! Dette var flotte greier. Jeg har vært borte fra Nintendo siden NES og opprinnelige Gameboy da jeg var liten - dette var som å komme hjem. Nesten så jeg blir inspirert til å skrive en leseromtale i spillgledesrus. 6545994[/snapback] Hehe. Jeg kjøpte en hvit DS med Phoenix og Metroid Prime Hunters.. Har allerede krampe i hånda av hunters.. Det passer meg perfekt siden jeg er fps fan. Synd man ikke kan lagre flere savegames i Phoenix
bjokys Skrevet 24. juli 2006 Skrevet 24. juli 2006 Det ble hvit DS Lite med Phoenix Wright og Castlevania: Dawn of Sorrow. O fryd og glede! Dette var flotte greier. Jeg har vært borte fra Nintendo siden NES og opprinnelige Gameboy da jeg var liten - dette var som å komme hjem. Nesten så jeg blir inspirert til å skrive en leseromtale i spillgledesrus. 6545994[/snapback] Castlevania er det beste spillet jeg har spilt på flere måneder, var godt å få DS'en i hus, og har i løpet av en halv uke spilt mer på den, enn jeg har spilt på PSP'en det siste året.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå