Gå til innhold

STORT problem med cs source


Anbefalte innlegg

Skrevet

når jeg skal spille css eller et annet spill på steam skrur datamaskinen min seg av:cry:. jeg har kommet inn 2 ganger, siden jeg fikk det. jeg fikk det i går..

veit noen hva som er feil? plzz hjelp. vil spille:D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du burde heller prøve å lage en tråd i Hardware delen av forumet, under "Maskinen funker ikke"

 

I hardware delen av forumet er det mer snakk om maskinen, istedet for her diskuterer vi spillene.

 

Også prøv å vær litt mindre fjortizz pliza man

Skrevet
Har du koblet strømkabel til skjermkort (om det er nødvendig)? Hvordan strømforsyning har du?

6323915[/snapback]

 

 

trur ikke det skal noe strøm kabel i den! jeg har atx 400W strømforskyning. jeg får spilt mange andre spill da, cod2, quake 4 osv.

Skrevet

Strømforsyning (PSU) var i forbindelse med merke, ikke hvor mange W egentlig. Om man har visse merker så presterer de veldig godt i peakverdier f.eks, mens gode dyrere merker leverer en gjevnere strøm. Men dette vet du sikkert..

 

Om ikke skjermkortet ditt ikke har kontakt for ekstern drev eller PCIe-kontakt andre steder enn gjennom PCI-e/AGP så er det jo greit, men jeg ville dobbeltsjekket.

 

Vil også nevne at dette kan være være ram-relatert, men igjen der strekker ikke mitt felt så godt lenger. Eneste jeg vet er at du kan kjøre noe som heter "ramtest-86" (regner med du har Intel/AMD)..

 

Til slutt kan jo selvfølgelig dette være en veldig rar kopisperre som jeg aldri har hørt om/vært borti. Eller bare en korrupt systemfil.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...