Gå til innhold

Hva er poenget med testposter


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, som emnetittelen sier, hva er poenget med dem? Man kan bare trykke på forhåndsvis knappen og så får man vel testet det meste? Ser virkelig ikke poenget i å lage en hel kategori for det. I tillegg er det 15 personer som oppretter hver sin tråd for å teste det samme... Er vel ikke nødvendig å stenge testpostene hvis folk vil teste mer? Eller hva med å ha en offesiell tråd der man kan teste hvis folk ikke kan bruke forhåndsvis knappen?

Syns det er ganske unødvendig med en egen kategori... :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, men som jeg skrev, hvorfor kan de ikke bruke forhåndsvis knappen? Da får de jo testet det de vil. Syns det erl itt mye med en hel kategori om det

Skrevet

skjønner hva du sier, og er enig, men hadde vi ikke hatt det hadde sikkert alle kommet til å spamme mye, eller noe sånt.

men er enig at testposter ikke er noe som trenger en egen kategori.

Skrevet (endret)

Jeg må egentlig si meg enig med jornan jeg, selv om jeg har brukt kategorien selv.

For eksempel er jo: "Jeg tester farge, vil se hvordan det ser ut" -tråder helt på trynet. Og jeg fatter ikke at folk ikke bruker noen hjerneceller ekstra til å finne forhåndsvis -knappen. Meg bekjent er det veeeldig få funksjoner som trenger annen testing enn forhåndsvisning. Nå har man i tillegg fått bloggen så man kan jo teste ting der også. Den eneste gruppen medlemmer jeg kan se at dette kan være nyttig for er administratorer og eventuelt moderatorer, ikke vanlige brukere.

 

Hvilke funksjoner er det man ikke kan teste gjennom forhåndsvisning og blogg egentlig?

Endret av The Strategy-player
Skrevet

Men så har man jo òg nokså morsomme og muligens nyttige tråder som dette her. :tease:

 

Vel, i bunn og grunn kan jeg være enig i at trådkategorien er temmelig unødvendig, dog er det bedre at kategorien finnes enn at slike testtråder blir plassert i andre kategorier.

 

I alle fall, testkategorien utgjør jo ingen forringelse av forumtjenesten, så den kan godt bli værende for min del.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Brukere vil uansett teste noe et eller annet sted, sånt er det bare, det å legge inn vedlegg f.eks kan man ikke teste uten å lage en post.

 

Så testforumet kommer vi ikke til å gjøre noe med :)

Skrevet

Hvis man er helt ny på forum, og aldri har prøvd et sådan - så er det betryggende å ha et sted å teste så man ikke trenger å føle at man tråkker noen på tærne..

 

Du ju fållow?

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...