TheBoz Skrevet 30. mai 2006 Skrevet 30. mai 2006 Hei! Har en Toshiba Satellite 1800 laptop som jeg har litt problem med. Den vil ikke lade batteriet når den står på. Hva kan dette komme av? Er ikke lenge siden jeg byttet batteriet pga. at det var utslitt og jeg hadde samme problemet med det gamle batteriet også. Om det har noe å si så kjører maskinen Windows 2000.
L O G I M A N Skrevet 30. mai 2006 Skrevet 30. mai 2006 Ladern gir strøm ellers? Da kan det være noe med elektronikken i selve pcen, eller at det har oppstått en feil på det nye batteriet.
TheBoz Skrevet 30. mai 2006 Forfatter Skrevet 30. mai 2006 Ladern gir strøm ellers? Da kan det være noe med elektronikken i selve pcen, eller at det har oppstått en feil på det nye batteriet. 6210906[/snapback] Laderen gir strøm til maskinen når den står på, og lader helt fint når den er slått av. Som jeg skrev hadde jeg samme problem både med det gamle og det nye batteriet, så har utelukket at det kan være feil på batteriet.
efikkan Skrevet 30. mai 2006 Skrevet 30. mai 2006 Det er nok feil med selve pcen ja. Er den gammel? Hilsen, efikkan.
Bandaloginzih Skrevet 31. mai 2006 Skrevet 31. mai 2006 utifra modellnummeret er den ikke helt ny iaf:P
TheBoz Skrevet 31. mai 2006 Forfatter Skrevet 31. mai 2006 Det er nok feil med selve pcen ja. Er den gammel? Hilsen, efikkan. 6211484[/snapback] Den begynner å bli ganske gammel. Det er i allefall en celeron 800 mhz og 128 mb minne så da kan folket tenke sånn ca. hvor gammel den er. Maskinen er egentlig helt grei for surfing og andre grunnleggende ting bortsett fra spill. Men om det er et hardware problem vil jeg tro det er alt for dyrt å reparere at det lønner seg. Bruker den uansett ikke så veldi ofte på batteri.
efikkan Skrevet 31. mai 2006 Skrevet 31. mai 2006 Det er nok feil med selve pcen ja. Er den gammel? Hilsen, efikkan. 6211484[/snapback] Den begynner å bli ganske gammel. Det er i allefall en celeron 800 mhz og 128 mb minne så da kan folket tenke sånn ca. hvor gammel den er. Maskinen er egentlig helt grei for surfing og andre grunnleggende ting bortsett fra spill. Men om det er et hardware problem vil jeg tro det er alt for dyrt å reparere at det lønner seg. Bruker den uansett ikke så veldi ofte på batteri. 6215597[/snapback] Den er ikke så ny nei. Det var det jeg fryktet, for da er den ikke verdt å reparére. Det kan raskt bli noen tusen i reparasjon. Hilsen, efikkan.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå