angry_norwegian Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 (endret) Dette skjer når man har to skjul-tagger inni hverandre: Skjult tekst: (Marker innholdet i feltet for å se teksten): Skjult tekst: (Marker innholdet i feltet for å se teksten): Yay Vet man ikke skal gjøre sånn, men det hadde vært mer proft med en feilmelding når man har to spoilertagger utenpå hverandre. Endret 29. mai 2006 av o-haavard
TSP Skrevet 1. juni 2006 Skrevet 1. juni 2006 Enda proffere om man faktisk kunne hatt spoiler i spoiler, men det er visst altfor vanskelig å få implentert.
angry_norwegian Skrevet 1. juni 2006 Forfatter Skrevet 1. juni 2006 Det er vel ikke bruk for dobbel spoilerfunksjon, men det jeg ville påpeke var feilen som oppstod når man prøver. Bedre om det er mulig med en feilmelding.
Ueland Skrevet 29. juni 2006 Skrevet 29. juni 2006 Det er et problem vi er klar over men som vi ikke har en fiks for enda.
Anbefalte innlegg