peace2 Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 når jeg installerte IE7 og startet programmet fikk jeg denne filmeldingen: Noen som har peiling på hva jeg kan gjøre/hva feilmeldingen betyr?
Mythos Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Et google søk tyder på at filen har med StyleXP å gjøre. http://www.file.net/process/tgt_bho.dll.html
peace2 Skrevet 30. mai 2006 Forfatter Skrevet 30. mai 2006 Et google søk tyder på at filen har med StyleXP å gjøre. http://www.file.net/process/tgt_bho.dll.html 6204669[/snapback] [/quote| veit fortsatt ikke hva jeg kan gjøre med dette jeg har mistet gamle IE6 , derfor får ikke jeg brukt sider med activeX controll , når jeg er på msn og klikker på Epost ikkonet åpnes det i IE selvon jeg bruker Firefox som standard nettleser..
Matsemann Skrevet 30. mai 2006 Skrevet 30. mai 2006 Et google søk tyder på at filen har med StyleXP å gjøre. http://www.file.net/process/tgt_bho.dll.html 6204669[/snapback] [/quote| veit fortsatt ikke hva jeg kan gjøre med dette jeg har mistet gamle IE6 , derfor får ikke jeg brukt sider med activeX controll , når jeg er på msn og klikker på Epost ikkonet åpnes det i IE selvon jeg bruker Firefox som standard nettleser.. 6206937[/snapback] Er bare å avinstallere IE7, så får du 6 igjen etter en restart.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå