elgizmo Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Skulle til å installere WMP 11 beta men så sies det at jeg trenger å laste ned Windows XP Service pack 2 først. Lurer bare på hva som kommer med denne pakken? Hørte om en kompis som lasta ned en slik oppdatering og han hadde en ulovlig version av XP(nedlastet) så med pakken kom en greie som gjore at han måtte kjøpe for å fortsette å bruke operativsystemet.
dravisher Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 Service Pack 2 oppdaterer sikkerheten en god del, og alle burde installere den. Eier du ikke Windows XP så er en enkel fiks å finne her
Pels Skrevet 29. mai 2006 Skrevet 29. mai 2006 (endret) SP2 sjekker ikke om du kjører en ikke-kjøpt versjon av XP. Det er en ting som heter WinXP Validation Tool eller noe. Hold deg unna den __ Hvis man allerede har den installert, kan man avinstallere den - ligger i legg til/fjern programmer. Endret 29. mai 2006 av Pels
Pingla Skrevet 27. desember 2006 Skrevet 27. desember 2006 Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå