Grella Skrevet 28. mai 2006 Skrevet 28. mai 2006 Hur i h-vete skall man ta knäcken på de stora trollen, ikke de gröna? Har o problem med något spöke med någon sorts eldkraft i en båt! HJÄLP!!
Licht Skrevet 28. mai 2006 Skrevet 28. mai 2006 (endret) Store troll, uhm, ogres? Store, lett overvektige karer med blå hud? Nå ville det vært greit å vite hvilken character du spiller, men... Slå dem til de dør, mens du passer på å ikke blitt truffet selv. Det høres kanskje en smule universelt ut, men de er såpass trege at om du har en anelse reflekser og en grei speed-attribute, så skal du klare å treffe dem, rygge tilbake slik at de bommer, og gjenta dette til de dør. Om du bruker magi, gjør det samme med et eller annet som skader dem - Det burde være enda lettere, særlig om du har en eller annen On Target-spell. Om du rett og slett ikke gjør nok skade til å bli kvitt dem uten at det tar en halvtime, kan du jo alltids komme tilbake senere... Spøkelsene, vel, hopp unna prosjektilene de slenger etter deg frem til de er tomme for Magicka, og gå i nærkamp, eller hold deg på avstand og fyll ham med piler. Håp at du vinner. Sølv/enchanted våpen er du vel alt innforstått med. Eventuelt bruk sneak attacks, om characteren din er i stand til det. Endret 29. mai 2006 av Zealuu
Grella Skrevet 28. mai 2006 Forfatter Skrevet 28. mai 2006 tack för svar! Skall ta kål på kräken, men spöket som skickar någon sorts ildstråle, som sætter sig fast tar jag senare!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå