Gå til innhold

ledning tull :S


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg søker hjelp fra folk som kan kobble pc.

 

jeg satt langt om lenge oppe i går kveld og omkobblet pcen min, satte i noen nye deler, inkludert hovedkort.

alt har gått greit bortsett fra lyden, disse bitte små ledningene som skal kobbles på hovedkortet sånn ca nederst til høyre, (for meg ihvertfall)

 

sånn ser det ut

 

jeg har instalert drivere men sliter enda med å få til lyd.

jeg har ikke manual.

jeg trenger hjelp.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Tråden bryter også med tre-ords-regelen.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Skrevet

Edit: Siden trådstarter tydeligvis fant ut hva som var gæært, stenger jeg denne. Også fordi tråden har dårlig emnetittel, bryter med 3-ordsregelen og er feilpostet.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...