Gå til innhold

Fikk ikke drops av Microplex


Varj

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tenkte i grunnen ikke over det da jeg fikk min pakke fra MP, emn nå når du nevnte det.. jeg fikk heller ingen drops.. :sad:

 

Jaja, kanskje i neste pakke.. :wink:

Skrevet

jeg fikk heller ikke drops i min siste pakke :sad: (forige torsdag) virker som de har slutta med det!

Men ellers er Microplex; casemod nettside nr. 1 mener jeg ! Handler bare stash til casemodden min derfra !

 

[ Denne Melding var redigert av: Arachnid på 2002-09-30 20:11 ]

Gjest Slettet-QqZexW9o
Skrevet

Har fått 3 pakker i den siste tiden og alle uten drops :sad:

 

Det er vel noen mødre som har sladret og sier at vi ikke skal ha drops på vanlige dager men bare på lørdag.

 

Alle pakker som kommer på lørdag er med drops :razz:

Skrevet

Det blir min siste handel hvis jeg ikke får med drops i pakken jeg skal hente i morgen. :lol:

 

Har alltid fått før, så hvorfor ikke nå? De har sikkert bare gått tom for svenskegrensekarameller i en periode.

Gjest Slettet-QqZexW9o
Skrevet

00fredrik00! Du var på kiosken FØR du henta pakka og satte dropsa i selv. Det regnes ikke med vet du. Det er cheat hehe :razz:

Skrevet

lurer på hva de driver med, jeg heller har ikke fått drops i pakken som jeg fikk for litt over en uke siden. spørs om dropsfabrikken i gokkistan er nedlagt slik at de ikke får tilgang på billige drops eller noe :smile:

Skrevet

hmm...jeg fikk heller ikke no drops...=(

 

menneh....jeg fant ut for en uke siden at microplex kjøper dropsene i sverige!;) (eller...jeg har bare sett at de dropsene har blitt solgt i sverige..)

 

men de har sikkert ikke hatt tid til og dra på "grenehandel" i d siste;)

Skrevet

VGnett 01.10.02:

 

"Mann drept med dremel og stikksag på åpen gate i Sarpsborg

 

Espen Faale, en mann midt i 30 åra(?) ble brutalt overfalt og drept av en illsint nerd med Dremel i går kveld. Høyesterettsadvokat Tor Erling Staff mener nerden ikke kan straffes da han var i sjokk etter å ha åpnet en pakke fra avdødes bedrift og til sin forskrekkelse hadde funnet ut at den ikke hadde drops. Saken kommer opp for retten i påska."

 

uff, jeg har lite å gjøre...

 

[ Denne Melding var redigert av: Anders Leipsland på 2002-09-30 22:05 ]

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...