miCro Skrevet 17. april 2006 Skrevet 17. april 2006 Jeg har til dels bestemt meg for at Asus A8N-SLI Premium kommer til å bli mitt neste hovedkort. Jeg har imidlertid lest at kortet er veldig kresent på minne, og jeg lurer derfor på om disse minnebrikkene vil fungere ilag med hovedkortet? Jeg har veldig god erfaring med minne fra OCZ, men det hjelper jo lite om hovedkortet ikke takler slikt minne. Noen innspill?
hcnielsen Skrevet 17. april 2006 Skrevet 17. april 2006 (endret) Jeg har til dels bestemt meg for at Asus A8N-SLI Premium kommer til å bli mitt neste hovedkort. Jeg har imidlertid lest at kortet er veldig kresent på minne, og jeg lurer derfor på om disse minnebrikkene vil fungere ilag med hovedkortet? Jeg har veldig god erfaring med minne fra OCZ, men det hjelper jo lite om hovedkortet ikke takler slikt minne. Noen innspill? 5936546[/snapback] Det der er kjempe bra kombinasjon etter alt jeg vet Gå for det minne.. Har selv tenkt å kjøpe OCZ ram til min pc og det er kanskje et alternativ til meg og PS: Hovedkortet er SUPERT Endret 17. april 2006 av hcnielsen
miCro Skrevet 17. april 2006 Forfatter Skrevet 17. april 2006 Det høres jo bra ut, men er det noen som har prøvd OCZ minne på dette hovedkortet?
Elendil Skrevet 17. april 2006 Skrevet 17. april 2006 Dette skulle eg gjerne forsikre meg om, siden eg skal kjøpe samme HK og minne.
miCro Skrevet 18. april 2006 Forfatter Skrevet 18. april 2006 Jeg sendte en mail til netshop og forhørte meg litt, og de mente OCZ minnet ville fungere ypperlig sammen med dette hovedkortet. Er det noen flere som har noen tanker om disse komponentene vil fungere ilag?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå