Gå til innhold

FarCry -problem - HDR med ATi


Anbefalte innlegg

Heisann! :)

 

Siden jeg har kjøpt meg ny maskin i det siste, så har jeg gledet meg så enormt til å ta opp FarCry -spillinga igjen.. og idag gjorde jeg deg! :w00t:

 

Men, jeg har fått et problem.. :cry:

 

 

Jeg installerte FarCry fra DVD

Installerte så Patch 1.3, 1.31, 1.32 og 1.33..

 

Prøve så dette, og ble jo helt :love: ..men, så kom jeg på at det var ettellerannet som gjorde at jeg kunne få ENDA bedre grafikk! Fant til slutt ut at dette var HDR -effektene! :thumbub: ..så jeg søkte og fant denne fila;

 

FC1_4prereleasepatch-[Guru3D.com].exe

 

Den skulle fikse dette med HDR på ATi -kort! ..og jeg installerte! Det var bare så vidt jeg måpte!! :love: ..men, medaljen hadde sin bakside :(

 

Kulene mine vil aldri ta slutt!! :dontgetit: ..det er som en "unlimited bullet" -cheat har blitt aktivert, eller noe.. Jeg kan dø, og granaten som man får helt i starten der, den "får jeg ikke igjen".. Det er bare kulene til pistolen og maskingeværet (og de våpnene som trenger sidde), som aldri minskes i antall!

 

Noen som har vært borti dette programmet her, eller vet hva som skal gjøres?

 

Er litt fortvilet om jeg ikke får spilt det (på vanlig måte, uten cheat) med dissse FLOTTE HDR-effektene..

 

 

Takk for all hjelp!!

 

Bone

Endret av Bone
Videoannonse
Annonse
  • 2 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...