PMnormal Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 (endret) Nå er det bare få dager til jeg forlater Norge igjen, og reiser tilbake til Roma. Tenkte derfor å legge ut noen bilder fra den vakre byen før jeg reiser, og begynner med disse bildene av Colloseum. Alle bildene er tatt med Konica KD-300Z, så jeg var nok ganske prisgittt tilfeldighetene på disse bildene. Det uskarpe er tatt uten stativ, de to andre med et lite leddet stativ (av den typen som koster 50 kr). De er ikke på noen måte teknisk perfekte, men jeg synes de har en fin stemning likevel. Endret 25. februar 2006 av PMnormal
Svendsen Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 Gleder meg til å se bilder når du kommer tilbake. Det er en by jeg virkelig likte, bare vært der engang. men ønsker meg tilbake. Bilde 1 ble litt for uklart for meg. Men likte lyset. Bilde 2 ga en veldig god stemning, så go at jeg nesten bestilte tur med engang Noen steder du skal oppsøke? Trivia fontenen er nok veldig fin på kveldstid.
PMnormal Skrevet 25. februar 2006 Forfatter Skrevet 25. februar 2006 Fontana de Trevi er flott, jeg kunne lagt inn noen bilder av den også. Desverre har vi litt kort tid til jeg reiser, så jeg har bedre bilder jeg vil bidra med. Blir der i tre uker denne gang, og håper jeg får bedre tid til å knipse denne gang.
lkch Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 (endret) Fontana de Trevi er flott, jeg kunne lagt inn noen bilder av den også. Desverre har vi litt kort tid til jeg reiser, så jeg har bedre bilder jeg vil bidra med. Blir der i tre uker denne gang, og håper jeg får bedre tid til å knipse denne gang. 5662428[/snapback] God stemning i nr. 2. Nr. 3 kunne bruges i en turistbrochure - hvis det havde været lidt skarpere Skal selv til Rom i påsken - håber at se flere billeder til inspiration inden da Endret 25. februar 2006 av lkch
ragamuffin Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 Blir der i tre uker denne gang, og håper jeg får bedre tid til å knipse denne gang. 5662428[/snapback] Ja det er noen som har det god tur
Slettet konto Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 Likte godt bilde nr1. Ser ut som hele colloseum står og rister, som den gjorde noen hundre år tilbake i tid. Vinkelen nedenfra og opp viser også hvor mektig den er. Bilde nr2 likte jeg ikke, dette blir for meg bare et snapshot. Det tredje var også pent. Typisk turistbrosjyre om det tekniske hadde vært bedre.
mandela Skrevet 25. februar 2006 Skrevet 25. februar 2006 (endret) nr2 fikk meg til å smile, Colloseum uten den halvkilometer lange køen utenfor. Hvor er bildet nr3 tatt fra, Forum Romanum utgangen? Endret 25. februar 2006 av modellmakt
PMnormal Skrevet 25. februar 2006 Forfatter Skrevet 25. februar 2006 nr2 fikk meg til å smile, uvanlig å se Colloseum uten den halvkilometer lange køen utenfor. Hvor er bildet nr3 tatt fra, Forum Romanum utgangen? 5664928[/snapback] Det er riktig, så vidt jeg husker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå