Syfer Skrevet 16. februar 2006 Skrevet 16. februar 2006 http://www.gamespot.com/pages/gamespace/index.php?pid=928181 Huxley is a massively multiplayer first-person shooter set in a post-apocalyptic world where humans and mutants are at war. skjermbildene ser utrolig spennende ut
Alt-Ctrl Skrevet 17. februar 2006 Skrevet 17. februar 2006 Alle MMORPG jeg har prøvd har det lagga i, om ikke hele tiden så ihvertfal relativt ofte. Et FPS spill trenger jo sinnsykt god latency i forhold til RPG, så jeg skjønner ikke hvordan de skal unngå det. Eller har de en lur "grej" på gang?
StarGazer Skrevet 17. februar 2006 Skrevet 17. februar 2006 Alle MMORPG jeg har prøvd har det lagga i, om ikke hele tiden så ihvertfal relativt ofte. Et FPS spill trenger jo sinnsykt god latency i forhold til RPG, så jeg skjønner ikke hvordan de skal unngå det. Eller har de en lur "grej" på gang? 5619423[/snapback] Spill som BF2 klarer jo det, ihvertfall med opp til 64 spillere på et brett. Uansett, ser ut som et spennede spill, Webzen kommer med et par titler som kan slå ann på det vestlige markedet.
aboplotok Skrevet 17. februar 2006 Skrevet 17. februar 2006 Jeg synes det virker veldig spennende. Men det må nok ganske mye til for å lykkes med noe sånt foreløpig. Håper de klarer det
Hr. Jenssen Skrevet 17. februar 2006 Skrevet 17. februar 2006 Det er et MMO-spill, ergo ikke noe jeg kommer til å studere nærmere (har prøvd alle mulige slags MMOs, og jeg har aldri likt noen av dem).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå