Greysoul Skrevet 24. januar 2006 Skrevet 24. januar 2006 hvær gang jeg kommer inn på pcen starter steam som vanlig automatisk...men det skjedde ikke idag morges...får bare opp steam log-inen og må skrive inn passordet..men når jeg gjør det får jeg bare feilmelding "steam have trouble conecting to the steam servers" så jeg trodde jeg bare måtte vente litt men så har jeg venter VELDIG lenge og det samme skjer, og jeg skjekket med noen av vennene mine og ingen av de har problemet.. så jeg lurte på om kontoen var hacket så jeg prøvde å få steam til å sendemeg en mail med passord og sånn men det funket heller ikke..får bare"operation failed" please try again" noen som har hatt et lignende problem?
Kimelimm Skrevet 24. januar 2006 Skrevet 24. januar 2006 skjer med meg å kansje steam er uklar for tia? faen jeg skulle spille clan kamp med noen i sweden
Skrote Skrevet 24. januar 2006 Skrevet 24. januar 2006 (endret) Samme her og. Trodde d var noe med datan min jeg. Håper det blir fikset snart. Ser folk klager om d på STEAMpowered forumet også. Dette som kommer opp hos meg!(se vedlegg) Steam_warning.bmp Endret 24. januar 2006 av Skrote
patt28 Skrevet 24. januar 2006 Skrevet 24. januar 2006 ja akkurat det samme skjer med meg! skjønner ikke hvorfor.. det samme har skjedd med vennene mine nå :( håper steam får fixa ddet snart !
@lbino Skrevet 24. januar 2006 Skrevet 24. januar 2006 Sliter med akkurat samme problem. Har testet fra både pc´en hjemme og fra jobben. Bruker også xfire og får ikke logget inn med denne heller lengere... noen som bruker dette og har samme problem?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå