christian232 Skrevet 26. november 2005 Skrevet 26. november 2005 Jeg har prøvd Cucusofts AVI to dvd. Jeg konverterte filmen min som var AVI til DVD gjennom programmet. Filen som ble laget da var en m2v fil. Det ble ikke laget VOB filer som jeg håpet på. Ifg cucusoft skal jeg nå kunne spille denne m2v filen på dvd?! Er det mulig? Det er en film fil (m2v) som er nesten like stor som den orgrinale.
Gjakmarrja Skrevet 26. november 2005 Skrevet 26. november 2005 Følg nå den punktvise guiden i hjelpe filen... då.. jeg har brukt det.. og det programmet FUNKER.. selv om du må ha et lite gratis program til tror eg.. men det står det i hjelpefilen..
christian232 Skrevet 26. november 2005 Forfatter Skrevet 26. november 2005 jeg fant samme hjelpeguide. Heter ifo edit!
christian232 Skrevet 27. november 2005 Forfatter Skrevet 27. november 2005 Jeg brente ut vob filene vha Nero. Fulgte hjelpefil instruksjonen til punkt og prikke. Dessverre går det ikke. Filmen er på 100mb, så jeg valgte "MINI-DVD" som gjør at dvd videoinnhold blir brent på cd. Er dette årsaken til feilen?
Gjakmarrja Skrevet 27. november 2005 Skrevet 27. november 2005 Hmmmm Godt mulig at det er feilen.... vanskelig å si... hvorfor min-dvd har du isje dvd brenner og tom dvd?
eternal Skrevet 27. november 2005 Skrevet 27. november 2005 dvd2svcd VAR ihvertfall best til denslags sist jeg sjekket... som er en god stund siden, anyways.
Chevelle Skrevet 27. november 2005 Skrevet 27. november 2005 Enkleste måten og gjøre om avi filer til vob er med DVD Santa. God kvalitet blir det også. Finner en demo her.
LeGranDuc Skrevet 27. november 2005 Skrevet 27. november 2005 Jeg prøver også på å konvertere fra avi til dvd. Med DVDSanta får jeg et helt sinnsykt lipsync problem. Flere minutter feil, men bare når jeg tar flere filer i slengen. Er det noe jeg gjør feil? Likte ellers DVDSanta veldig bra, bare å legge filene inn å trykke start. Ikke noe tull med å først konvertere til en stor fil, for så å bruke et annet program for å gjøre den store filen om til dvd. (slik som Cucusofts AVI to dvd)
christian232 Skrevet 27. november 2005 Forfatter Skrevet 27. november 2005 Var bedre dvd santa synes jeg, fikk beholde 16:9 formatet. Det ble borte gjennom cucusoft av en eller annen rar grunn. Men cucusoft var ti ganger bedre til å komprimere
L O G I M A N Skrevet 27. november 2005 Skrevet 27. november 2005 Jeg har kjøpt WinAVi og det kan konvertere til og fra mange formater. Det koster noe, men jeg synes det fungerer utmerket. Iallefall fra AVI til DVD som jeg bruker.
eternal Skrevet 28. november 2005 Skrevet 28. november 2005 ELLER du kunne hørt på meg og testet dvd2svcd som er gratis http://www.dvd2dvd.org/
kvase Skrevet 28. november 2005 Skrevet 28. november 2005 konverterer med nero 6.6 +nero digital fungerer max her
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå