alkymist Skrevet 1. november 2005 Skrevet 1. november 2005 Emnet sier vel egentlig sitt. Ser at Dell er litt dyrere men da får jeg 2048 MB RAM istedet for 1024 (tilbud i november). Heller allikevel litt mot Ferrarien. Noen som har erfaring med begge disse to maskinene? Og trenger jeg XpPro hvis jeg går for Ferrari siden den er 64bits? mvh Øystein
Eulogy Skrevet 1. november 2005 Skrevet 1. november 2005 Hva skal du bruke den til? Er spilling et av kravene så er nok M170 det store valget mener jeg.
alkymist Skrevet 1. november 2005 Forfatter Skrevet 1. november 2005 Den skal primært brukes til "vanlig" pc-bruk. Litt kontorarbeid, litt mp3, litt internett, og litt spilling. Vil gjerne kjøpe en pc som holder et par år i tilfelle det skulle komme et superspill om to år som jeg bare må ha, uten at jeg nødvendigvis trenger å kjøpe ny pc da. (Å huffameg for en grammatikk...) Øystein
MonkyBOY Skrevet 1. november 2005 Skrevet 1. november 2005 x700 er jo ikke akkurat bra da til bærebare da er jo dårligre en 6600gt. Det er så vitt BF" går rundt her hos meg med et 78000gt kort med noe "eye candy"
Eulogy Skrevet 1. november 2005 Skrevet 1. november 2005 Den skal primært brukes til "vanlig" pc-bruk. Litt kontorarbeid, litt mp3, litt internett, og litt spilling. Vil gjerne kjøpe en pc som holder et par år i tilfelle det skulle komme et superspill om to år som jeg bare må ha, uten at jeg nødvendigvis trenger å kjøpe ny pc da. (Å huffameg for en grammatikk...) Øystein 5090029[/snapback] Du vil altså ha en pc som holder 2 år fram i tid når det gjelder grafikkmessig? Da hadde jeg valgt M170. Det er heller ikke noe problem når det gjelder oppgradering i framtiden. i9300/XPS2/M170 er enkle når det gjelder oppgradering egentlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå