MrLee Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Er det bare jeg som synes at bombene til J-10 er 10X lettere å treffe med? Skal det være/er det slik forskjell på flyene eller er det bare noe jeg innbiller meg?
_Paulsen_ Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Er jo ikke umulig at det skal være slik da... Vet ikke jeg, men siden det er snakk om to forskjellige fly, kan det jo være tilfellet, mener jeg... Ikke alle fly har de samme funksjonalitetene, hvis du skjønner hva jeg mener...
-Teddy- Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Er det bare jeg som synes at bombene til J-10 er 10X lettere å treffe med?Skal det være/er det slik forskjell på flyene eller er det bare noe jeg innbiller meg? Helt enig. Traffer ingenting med F35, slapp vel 4-5 bomber på samme mål traff ikke én eneste gang. Treffer mye oftere og bedre med J10.
w00tson Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Er det bare jeg som synes at bombene til J-10 er 10X lettere å treffe med?Skal det være/er det slik forskjell på flyene eller er det bare noe jeg innbiller meg? F-18 er USMC sin versjon av J-10, F-35 virker ikke like rask og manøvrerbar som de to. Kanskje det gir utslag?
kenneth11 Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Er det bare jeg som synes at bombene til J-10 er 10X lettere å treffe med?Skal det være/er det slik forskjell på flyene eller er det bare noe jeg innbiller meg? F-18 er USMC sin versjon av J-10, F-35 virker ikke like rask og manøvrerbar som de to. Kanskje det gir utslag? Nei! F-18 Hornet er F/A-18 Hornet i virkeligheten. Ta et google-søk men, On-Topic: Syns også at J-10en kommer høyere enn F-35, noen andre?
Loke-- Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 mig ftw men f35 har mye bedre sikte, liker ikke de lyse siktene
tasjlbaill Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 slenger på et n00blarspørsmål her: Har nettopp starta med bf2 og flydd bare en håndfull ganger. Er det mulig å sikte når man slipper bomber? Må man ta det på feelingen? Virker som det er det siste alternativet siden mange ser ut til å slippe staselighetene mens de flyr svært lavt.
kenneth11 Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 slenger på et n00blarspørsmål her: Har nettopp starta med bf2 og flydd bare en håndfull ganger. Er det mulig å sikte når man slipper bomber? Må man ta det på feelingen? Virker som det er det siste alternativet siden mange ser ut til å slippe staselighetene mens de flyr svært lavt. nope, det er bare litt matte i hodet som skal til. Fart og høyde er det som har noe å si. Jeg slipper dem gjerne som 20-30 meter foran fienden jeg skal bombe
MrLee Skrevet 9. oktober 2005 Forfatter Skrevet 9. oktober 2005 sjekk nybegynner tråden som er sticky. blir forklart der. men det funker 10X bedre med J-10 enn F35 Sammenlikner J10 og F35 mest pga jeg spiller wake 2007 for tiden. Da er det de to som er mest brukt (de gangene USMC tar stripa kommer F18 inn da) Poenget er at begge er "fighter" versjoner, d.v.s. de har 6AA og 2 bomber. en skulle tro at de var noenlunde like på "handling". I allefall på bombedrops? F18 er jo også en fighter versjon, men den har jeg ikke testa like mye p.g.a. tilgjengelighet og maptype (føler det blir litt mer bombing på wake enn andre maps (mer åpent og lettere? ).
tasjlbaill Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 sjekk nybegynner tråden som er sticky. blir forklart der.men det funker 10X bedre med J-10 enn F35 Hmm, fant bare en liten bit om hvordan man flyr, ikke noe om bombeslipp
kenneth11 Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 sjekk nybegynner tråden som er sticky. blir forklart der.men det funker 10X bedre med J-10 enn F35 Hmm, fant bare en liten bit om hvordan man flyr, ikke noe om bombeslipp i begynnelsen så trener du ved å slippe bomber på forskjellig avstand. Så finner du ut hvor stor avstand du trenger PS: Bare 4 kills så langt med min trofaste J-10 i dag (med mindre man snakker om kamikazeraidet mitt)
MrLee Skrevet 9. oktober 2005 Forfatter Skrevet 9. oktober 2005 sjekk nybegynner tråden som er sticky. blir forklart der.men det funker 10X bedre med J-10 enn F35 Hmm, fant bare en liten bit om hvordan man flyr, ikke noe om bombeslipp må lese litt ut i tråden vettu Ifølge Prima strategy guide, treffer bombene langs den vertikale linja, der den møter den stipla linja på bunn av HUD. Bomber flyene som har retarderte bomber er vistnok mer nøyaktige når det gjelder bombing, så det kan være ett tips å øve seg på disse før man går videre til Fighteren wink.gif
-Teddy- Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Ifølge Prima strategy guide, treffer bombene langs den vertikale linja, der den møter den stipla linja på bunn av HUD. Det er vel det den egentlig skal, men jeg har aldri opplevd det... Har forresten fått skikkelig taket på stupbombing!
kenneth11 Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Ifølge Prima strategy guide, treffer bombene langs den vertikale linja, der den møter den stipla linja på bunn av HUD. Det er vel det den egentlig skal, men jeg har aldri opplevd det... Har forresten fått skikkelig taket på stupbombing! ikke prøv det på Wake spesielt i områder med mange trær (hadde nettopp en liten hendelse hvor jeg prøvde å fly langsmed veien som går fra en side til den andre av øya, det endte med "is no more" og noen vettskremte teammates :!: )
-Teddy- Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 (endret) Ifølge Prima strategy guide, treffer bombene langs den vertikale linja, der den møter den stipla linja på bunn av HUD. Det er vel det den egentlig skal, men jeg har aldri opplevd det... Har forresten fått skikkelig taket på stupbombing! ikke prøv det på Wake spesielt i områder med mange trær (hadde nettopp en liten hendelse hvor jeg prøvde å fly langsmed veien som går fra en side til den andre av øya, det endte med "is no more" og noen vettskremte teammates :!: ) Altså, fly langs med veien og stupbombing er da to forskjellige ting. Har hendt jeg har fulgt etter blackhawks uten å passe farten ja. EDIT: Hvorfor blir jeg alltid å OT her i BF avdelingen? Endret 9. oktober 2005 av -Teddy-
Elendil Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 Personlig har eg ikkje noko større problem med US sitt fly en kina mtp bombing.
MrLee Skrevet 9. oktober 2005 Forfatter Skrevet 9. oktober 2005 Ifølge Prima strategy guide, treffer bombene langs den vertikale linja, der den møter den stipla linja på bunn av HUD. Det er vel det den egentlig skal, men jeg har aldri opplevd det... Har forresten fått skikkelig taket på stupbombing! det funker ganske riktig med J-10, men andre? F35 må du sikte ett godt stykke FØR starten på den vertikale linja iallefall
000111222 Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 (endret) Eg har ikkje sett på dei vertikale linjegreiene når eg har bomba, men har innarbeida ein slags "bombesans". Når det kjem til j10, synest eg den er litt for rask og vinglete. Andre som føler det samme? FB35 funker heilt fint for meg. Edit: Følte for å putte inn litt bilete Endret 9. oktober 2005 av MK_Blackbird
chokke Skrevet 9. oktober 2005 Skrevet 9. oktober 2005 wow jeg er god med bomber, tok 7 stykker istad på en runde på wake og endte opp med -5poeng :O
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå