Gå til innhold

iriver h320se vs sony nw hd5


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei

 

jeg har bestilt en iriver h320se på komplett men i følge dem sliter irvier med levering og har ikke peiling på når den kommer. har de siste dagene tenkt på å bestille sony nw hd5 istedetfor. er det neon som kansje kunne gidd meg en liten indikasjon på de store forskjellene så det er litt lettere å bestemme seg. :thumbup:

Videoannonse
Annonse
  • 2 uker senere...
Skrevet

Du har sikkert bestemt deg, eller så har kanskje iriver levert; uansett så har nomatica iriver sine spillere (www.nomatica.com)

 

Legg til mva og frakt (Jeg betalte 750 for å få den på døra - nei, jeg hadde ikke sjekka prisen på forhånd :ohmy: )

 

Mitt inntrykk er at Sony fortsatt ikke er helt med i .mp3 racet, men jeg har jo ikke sony, så hva kan vel jeg si?

Skrevet

funksjonsmessig ligger iriver langt foran sony.

Skal du ha sony får du en mp3spiller og ikke noe mer. Og for å ikke nevne et forferdelig programvare. Men sony er mindre enn ipod og i mine øyne mye finere.

 

iriveren er ikke så fin og noe større. Men oser av kvalitet

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...