carl-kr. Skrevet 26. august 2005 Skrevet 26. august 2005 hei! har ikke fulgt så mye med i det siste. hvorden er det nå med agp iforhold til pcie? det anbefales vell å gå over til pcie system nå hvis man skal kjøpe nytt skjermkort... når dør agp ut?
Zeph Skrevet 26. august 2005 Skrevet 26. august 2005 PCI-E er nok det luraste om du skal kjøpe nytt HK i dag ja. Det finnest framleis AGP-kort, men dei er på vei ut av listene, er nok ikkje lenge før dei er borte vekk. Når produsentene slutter å lage nye kort i AGP-versjon (har dei gjort det allerede?) og alle kort er utsolgt vil dei forsvinne frå butikkene.
carl-kr. Skrevet 26. august 2005 Forfatter Skrevet 26. august 2005 PCI-E er nok det luraste om du skal kjøpe nytt HK i dag ja. Det finnest framleis AGP-kort, men dei er på vei ut av listene, er nok ikkje lenge før dei er borte vekk. Når produsentene slutter å lage nye kort i AGP-versjon (har dei gjort det allerede?) og alle kort er utsolgt vil dei forsvinne frå butikkene. okey. jeg tenkte å oppgadere skjermkort fra 6600GT til noe litt mer extremt,men da ser jeg at jeg bare skal kjøpe nytt HK i samme slengen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå