espentann Skrevet 19. august 2005 Skrevet 19. august 2005 Hei..! Har en venn som plutselig fikk et pussig problem med Msn messenger.. Plutselig kunne hun ikke skrive æ ø eller å lenger.. Tipper det er et virus, men antivirus finner ikke noe.. Siden jeg ikke kan se på pcen får jeg ikke lett i regestry heller.. Er det noen som vet om et msnvirus som gjør dette, eller om det er en instilling i msn? smile.gif (Det er bare msn internasjonale tegn ikke virker, så det er nok ikke språkinstillinger for pcen.. ) På forrhånd takk
Ueland Skrevet 19. august 2005 Skrevet 19. august 2005 Avslutt MSN og start det igjen, et lite bug som intreffer av og til i MSN.
miCro Skrevet 19. august 2005 Skrevet 19. august 2005 Avslutt MSN og start det igjen, et lite bug som intreffer av og til i MSN. Hvordan i alle dager skal han klare å avslutte MSN?
espentann Skrevet 19. august 2005 Forfatter Skrevet 19. august 2005 Er bare i msn messenger ja Hjelper heller ikke å starte den / pcen på nytt Men takk allike vel Er åpen for flere gode ideer
K.. Skrevet 20. august 2005 Skrevet 20. august 2005 Prøv å trykk ALT+SHIFT. Vil tro det er tastaturspråket som har blitt endret ved et uhell.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå