Bamse_ Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Har endelig klart og karre meg til lvl 60 med min warlock og i dag var jeg på tur i MC sammen med guilden og farmet http://www.thotbott.com/?i=26657 og http://www.thotbott.com/?i=26592 alle bossene var tatt fra før av så har desverre ikke noe å skryte av der Men da vi var ferdig der var jaggu meg Lord Kazzak spawnet, og etter en liten stund hadde vi jammen meg tatt han, jippi min første raid boss Sikkert råteit å poste dette, men er i litt happy mode nå Loot: http://www.thottbot.com/index.cgi?i=36140 http://www.thottbot.com/index.cgi?i=40401 (Litt leit å være warlock og ikke ha DKP der )
Plomma2 Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Den ringen vil jeg ha. Droppa for oss for noen dager siden, men punger ikke ut med over 150 dkp for den. (død over warlocks!)
Bamse_ Skrevet 3. august 2005 Forfatter Skrevet 3. august 2005 Jeg ville heller hatt buksa Selv om ringen må være en av de bedre caster ringene atm?
Pug Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Må bare spørre, DKP=points man tjener for hvert raid/boss etc? Points system? Er ikke helt inne på alle forkortelsene enda, guilden min har ikke begynt med MC etc enda Men vi er godt på vei
Bamse_ Skrevet 3. august 2005 Forfatter Skrevet 3. august 2005 Det stemmer Mange guilder har forskjellige system, men de fleste er basert på hvor mange bosser du er med på å drepe etc. Og når man da deler ut looten "byr" man med poengene sine på det itemet man vil ha isteden for å rulle på det.
Pug Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Det stemmer Mange guilder har forskjellige system, men de fleste er basert på hvor mange bosser du er med på å drepe etc. Og når man da deler ut looten "byr" man med poengene sine på det itemet man vil ha isteden for å rulle på det. Jepp, var det jeg trodde. Guilden min har begynt med det også, men bare på scholo/strat/ubrs enda da, da vi ikke er mange nok til MC/Onyxia, men mange nok til guild only runs på de mindre instancene Er kanskje uvanlig med points system til de instancene, men det er tross alt mest fair for alle
Haku Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Det stemmer Mange guilder har forskjellige system, men de fleste er basert på hvor mange bosser du er med på å drepe etc. Og når man da deler ut looten "byr" man med poengene sine på det itemet man vil ha isteden for å rulle på det. Jepp, var det jeg trodde. Guilden min har begynt med det også, men bare på scholo/strat/ubrs enda da, da vi ikke er mange nok til MC/Onyxia, men mange nok til guild only runs på de mindre instancene Er kanskje uvanlig med points system til de instancene, men det er tross alt mest fair for alle Ok, skal være enig i mest fair, men seriøst, det må da bli masse ekstra arbeid ? I guilden min kjører vi for det meste need på sånne instance, ser hvem som har mest bruk for det osv.
dimdal Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Ok, skal være enig i mest fair, men seriøst, det må da bli masse ekstra arbeid ? I guilden min kjører vi for det meste need på sånne instance, ser hvem som har mest bruk for det osv. Det er mer arbeid ja, men hvis man er GM i et skikkelig guild må man regne med å jobbe litt.
alftore Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Den ringen vil jeg ha. Droppa for oss for noen dager siden, men punger ikke ut med over 150 dkp for den. (død over warlocks!) Den ringen har jeg Droppet første gang vi drepte kazzak og jeg rollet 100 (1-100) (pre DKP)
Pug Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Det stemmer Mange guilder har forskjellige system, men de fleste er basert på hvor mange bosser du er med på å drepe etc. Og når man da deler ut looten "byr" man med poengene sine på det itemet man vil ha isteden for å rulle på det. Jepp, var det jeg trodde. Guilden min har begynt med det også, men bare på scholo/strat/ubrs enda da, da vi ikke er mange nok til MC/Onyxia, men mange nok til guild only runs på de mindre instancene Er kanskje uvanlig med points system til de instancene, men det er tross alt mest fair for alle Ok, skal være enig i mest fair, men seriøst, det må da bli masse ekstra arbeid ? I guilden min kjører vi for det meste need på sånne instance, ser hvem som har mest bruk for det osv. Er ikke jeg som er GM da, er officer eller lignende, men vi er foreløpig ikke så stor at det blir så veldig mye arbeid Er veldig kjipt å tape f.eks. SC leggings til en guildie som var for første gang på baron run, og jeg var på min 15ende elns? Har aldri sett dem droppe før, også vinner han dem, argh!
NightKeeper Skrevet 3. august 2005 Skrevet 3. august 2005 Gratulerer med 60! Sparer for øyeblikket opp DKP til Robes of Prophecy og/eller Sulfuron Ring nå jeg, håper de dropper snart
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå