Gå til innhold

Følger du med på :Mahou_Sensei_Negima


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bare titta på bildet, så syntes jeg det var noe fryktelig kjent med de folka.. "Akamatsu Ken" tenkte jeg, og jaggu meg så ser jeg navnet hans litt lenger ned der ja :) (Skapern av Love Hina)

 

Skal sjekke ut denne serien..

Skrevet

Hehe, leste de litt av mangaen, og den virket søt og morsom.. Men klarte rett og slett ikke å se animen. Holdt på å bryte sammen etter to episoder. Vet ikke hva det var, men syns det var skikkelig dårlig. Anbefaler Love Hina istedet.

Skrevet

Jeg følger med på den jeg.. har gjort det siden begynnelsen.. men hadde ikke klart å se mange episoder i strekk.. blir fort litt "sukkersøtt"..

Skrevet

Jeg lastet ned førster episode da den først kom ut.. Har kommet til ep. 20, og så ga jeg opp.. Det er for innholdsløst og kjedelig.. Hunter x Hunter :w00t:

Skrevet (endret)

skal være enig i det att det fort kan bli for søtt,

men det er godt og se sånne serier også, og ikke bare drepe\døds seriøse serier.

 

hvis en har sans for sånne serier så har jeg disse anbefalingene:

 

- Bottle Fairy (men sørg for og ha time hos tannlegen etterpå)

- Kamichu

- Ichigo mashimaro

- Wind ~A Breath of Heart~

 

 

mvh: nokiakiller

Endret av nokiakiller
Skrevet

Som sagt tidligere kan den bli litt for søt , men det er en god erstatning når man har sett 10 naruto/ bleach episoder på rad :) Går fint ann og se 5 episoder i strekk , men ikke mer :p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...