Gå til innhold

Ranger/Em, bra valg eller?!


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Halla, nettopp startet å spille GW! Valgte disse pro Ra/Em!

Men, jeg begynte å utvikle Charming Animals, alle sier det er bare bull-shit, men, hvordan kan man slette dem, og bytte dem ut med noen andre spells?!

Endret av Arsenal_RULES
Videoannonse
Annonse
Skrevet

I begynnelsen er Charm Animal helt greit å ha med seg, men etterhvert burde du bare bruke det dersom du har masse attribute points i Beast Mastery samt flere Beast Mastery skills.

 

Men hvis du vil bytte ut Charm Animal kan du jo bare gå til en by, så trykke K og dra en annen skill over der du har Charm Animal, så er den borte.

Skrevet (endret)

Du kan også bytte pet ved å snakke med Jarrel The Tamer utenfor Ascalon city i post searing, etter newbie området... Så kan du charme deg ett nytt pet

 

edit:

Helt greit valg... Godt tenkt med at begge er long range, men ranger har ganske lite energi og ele trenger ganske så mye energi!

Endret av MapSter
Skrevet

Mapster: Slapp av litt. Å bruke begge professions til å gi long range skade er totalt bortkastede attribute-poeng. Elem brukes til å forsterke primary profession, f.eks ved å bruke Conjure Flame til å gjøre mer skade med bue, eller Armor of Earth for å tåle mer.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...