Blue--Sky Skrevet 29. juni 2005 Skrevet 29. juni 2005 Topic sier vel det meste Fant en test her: http://www.sgoverclockers.com/modules.php?...owcontent&id=13 Etter som mitt DFI lanparty tydeligvis har tatt kvelden, må jeg få tak i et nytt hk og har lyst til og prøve noe nytt. Så jeg lurer på om det nye kortet til abit er noe og satse på.
loddebolten Skrevet 29. juni 2005 Skrevet 29. juni 2005 jeg og synes det ser meget interesant ut...kan noen forklare hvordan kjøleren på kortet virker..? og støtter det venice kjærna..?(ikke meninga og kuppe tråden..er bare veldig gira på det kortet der..finnes nesten ikke bra kort med passiv kjøling.)
loddebolten Skrevet 29. juni 2005 Skrevet 29. juni 2005 testen ser i grunn veldig bra ut..de dårlige ramtimingene var vel bare under overklokking eller...?
loddebolten Skrevet 30. juni 2005 Skrevet 30. juni 2005 kun et spørsmål igjen for min del...vil kortet starte med en 3800+ venice...?
tjaa Skrevet 30. juni 2005 Skrevet 30. juni 2005 kun et spørsmål igjen for min del...vil kortet starte med en 3800+ venice...? Lykke til! Venice støtte
Yidaki Skrevet 1. juli 2005 Skrevet 1. juli 2005 Topic sier vel det meste Fant en test her: http://www.sgoverclockers.com/modules.php?...owcontent&id=13 Etter som mitt DFI lanparty tydeligvis har tatt kvelden, må jeg få tak i et nytt hk og har lyst til og prøve noe nytt. Så jeg lurer på om det nye kortet til abit er noe og satse på. Har du bestemt deg for hvilket hovedkort du kommer til å kjøpe? Kikket også på Abit kortet, tror det står mellom det og dette: https://prisguiden.no/vis_produkt.p...roduct_id=24440 Ikke helt sikker enda
Blue--Sky Skrevet 4. juli 2005 Forfatter Skrevet 4. juli 2005 Topic sier vel det meste Fant en test her: http://www.sgoverclockers.com/modules.php?...owcontent&id=13 Etter som mitt DFI lanparty tydeligvis har tatt kvelden, må jeg få tak i et nytt hk og har lyst til og prøve noe nytt. Så jeg lurer på om det nye kortet til abit er noe og satse på. Har du bestemt deg for hvilket hovedkort du kommer til å kjøpe? Kikket også på Abit kortet, tror det står mellom det og dette: https://prisguiden.no/vis_produkt.p...roduct_id=24440 Ikke helt sikker enda Nei har ikke kjøpt noe enda, skal sende inn DFI kortet mitt til netshop. Så kan de se om de finner ut hva som har skjedd med det. Men hvis jeg må kjøpe nytt kort, blir det nok abit kortet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå