Cultofluna Skrevet 16. mars 2005 Skrevet 16. mars 2005 Har funne ut at jeg skal aktivere bluetooth på mitt MSI KT4V MS 6712 hovedkort, men finner verken cd'en eller driverene på internett.. noen som har noen ide om hvor jeg kan finne de?
Rayline TWB Skrevet 16. mars 2005 Skrevet 16. mars 2005 Ditt hovedkort har en connector som heter JBT1. Når du monterer en Bluetoothenhet på denne kontakten vil det også være slik at din nederste USB- kontakt ikke vil fungere. Dette fordi USB og JBT1 deler ressurser. HK'et ditt har jo ingen Bluetooth- funksjon alene. Den har en tilkopling for Bluetooth- utstyr, men dette krever jo at dette utstyret kan koples til denne koplingen via en kabel. Da er det videre normalt at Bluetooth- driverne kommer sammen med det utstyret du har tenkt å kople til. Derfor finnes det ingen Bluetooth- drivere på MSI sine sider.
Cultofluna Skrevet 16. mars 2005 Forfatter Skrevet 16. mars 2005 har en bracket som fulgte med hovedkortet.. den er kombinert usb2 og bluetooth.. hadde også bluetooth aktivert når jeg kjøpte hovedkortet, men deaktiverte det pågrunn av at jeg egentlig ikke hadde bruk for det.. men det har jeg altså nå..
Rayline TWB Skrevet 16. mars 2005 Skrevet 16. mars 2005 Kan du poste et bilde av denne bracketten......?
Cultofluna Skrevet 16. mars 2005 Forfatter Skrevet 16. mars 2005 MSI Finner ett bilde under accessories.. D-Bracket 2
Rayline TWB Skrevet 16. mars 2005 Skrevet 16. mars 2005 Njaaaaa...jeg tenkte mer på et bilde der jeg ser hvilke utganger det er på selve bracketen..............
Cultofluna Skrevet 17. mars 2005 Forfatter Skrevet 17. mars 2005 Klarer ikke å finne noen andre bilder av bracketen.. men det er 2 usb porter der det er en lapp over den ene der d står please don't remove while using bluetooth..
Pingo68 Skrevet 17. mars 2005 Skrevet 17. mars 2005 Dersom hovedkortet ditt har bluetooth funksjon så har du en tilkobling på hovedkortet merket JBT1. Denne kobles til en slik sak
Cultofluna Skrevet 17. mars 2005 Forfatter Skrevet 17. mars 2005 (endret) Dersom hovedkortet ditt har bluetooth funksjon så har du en tilkobling på hovedkortet merket JBT1. Denne kobles til en slik sak jeg hadde jo bluetooth før jeg deaktiverte dem.. det vil si at den bracketen som fulgte med har bluetooth støtte.. og det vil igjenn si at jeg slipper å kjøpe noe ekstar får å få den til å virke.. trenger bare driverene til å få installert bluetooth'en igjenn.. og ja.. har også en JBT1 tilkoblink på hovedkortet.. Endret 17. mars 2005 av HiTeCk
Rayline TWB Skrevet 17. mars 2005 Skrevet 17. mars 2005 Jo men er det ikke mer vanlig at Bluetoothdriverne følger med den hardwaren som du skal bruke i sammenheng med bracketen din.......?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå