Gå til innhold

spm ang. SE S700i


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på noen få ting med denne mobilen.

 

1. Kan jeg legge inn f.eks. episoder av friends o.l. å se på den?

2. Er det høy kameralyd, eventuelt, går det ann å fjerne denne?

3. noen som har link til videokvalitet på kameraet?

4. Er den VELDIG treg på sms?

 

Takker og bukker på forhånd for svar :yes:

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Lyden kan fjernes ved å holde inne # tasten i ca 1 sek (stille).

 

Link til video:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=no&...m=pp1&pid=10140

Velg "prøv telefonen" + "video", kommer riktignok en demo på radioen først, men når den er over kan du velge en film tatt opp med kameraet. Den filmen viser et ganske "ærlig" opptak gjort med kamraet. Dårlig oppløsning og litt hakkete men video biten er verken bedre eller dårligere enn andre telefoner

 

Nei den er ikke treg på sms, kommer selvfølgelig ann på hvilket nivå du er på. Jeg er ikke akkurat Netcom mania kunde men jeg sender ca 7-10 stk hver dag og har aldri opplevd at telefonen ikke holder følge med meg.

 

 

Edit: Du kan velge på videokameraet om du vil filme en MMS eller ubegrenset. Og i hodene til SE folkene er ubegrenset = 1 mb. Mener det holder til ca 3 minutter.

Endret av Tommy Angelo
Skrevet
Edit: Du kan velge på videokameraet om du vil filme en MMS eller ubegrenset. Og i hodene til SE folkene er ubegrenset = 1 mb. Mener det holder til ca 3 minutter.

Hmm, sånn er det ikke med min k700i, vet ikke om det er noen forskjell, men jeg filma her for en stund siden en film på 4,3 mb.. :hmm:

Skrevet

Hva slags format må jeg gjøre om mine filmer til om jeg vil se de på mobilen? Vil gjerne ha fullscreen, slik at jeg må legge telefonen ned, widescreen :D

Skrevet

Men hvilket format er best å gjøre om til da? Skulle gjerne gjort om et par før jeg drar til Syden ikveld :p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...