Gå til innhold

ASUS A8N-SLI (non-Deluxe) tråd


Oggy

Anbefalte innlegg

Skrevet

Støtter Agitator med som startet denne tråden (En psykisk ustabil moderator stengte den) Agitators tråd, det er sånn at noen roter fælt med benevningene slik at søk på asus a8n-sli er vanskelig å gjennomføre.

 

Uansett, jeg har problemer med å sette vcore volten opp over 1,5 V. Har noen en løsning på dette? Har sendt mail til ASUS, men de har vist mye å gjøre for tiden, de har nå i alle fall ikke svart.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva mener du med problemer? Har du ikke mulighet til det i BIOS'en, eller blir ikke innstillingene dine lagret? Bruker du CPU-Z for å sjekke Vcore?

Har du oppdatert til siste BIOS?

Skrevet

Jeg kan stille det i bios, men den faktiske vcore går ikke over 1,5 V (Det er faktiske litt lavere, 1,47 trur jeg det var). Jeg bruker cpu-z (1.28) og glockgen. I Glockgen (om du kjenner det) står det faktiskt at maks vcore er 1,450! Antar at dette må fikses i en ny bios, men asus svarer fortsatt ikke på mail :(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...