TumTum Skrevet 4. februar 2005 Skrevet 4. februar 2005 Jeg fikk nettopp mitt nye Pov Ge froce 6600 GT kort, installerte det og skulle teste det i Far cry for å se om det gikk bedre, (hakka ganske mye med det gamle kortet) Nå har jeg alt på high men graffiken er ødelagt. Mangeplasser forsvinner bakken og alt er svart. lys og skygge blir feil, spesielt inne. Er det noe galt med skjermkortet mitt. er det driverene (har prøvd med de nysetse frå nvidia sine sider og de som fulgte med skjermkkortet. Eller er det det at far cry bare ikke fungerer skikkelig på Nvidia sine kort? Noen som vet?
Texas Stovner Skrevet 4. februar 2005 Skrevet 4. februar 2005 Har du koblet til strømkontakten på kortet?
kimtsen Skrevet 4. februar 2005 Skrevet 4. februar 2005 Du trenger den siste verisjonen av FarCry (v1.3). Hadde akkurat det samme som deg, men det ble konge grafikk etterpå på min gf 6600 gt.
TumTum Skrevet 4. februar 2005 Forfatter Skrevet 4. februar 2005 Du trenger den siste verisjonen av FarCry (v1.3). Hadde akkurat det samme som deg, men det ble konge grafikk etterpå på min gf 6600 gt. Ok, Takk skal dere ha Strømkabelen er i ja, må bare få lastet ned 1,3 patchen da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå