Gå til innhold

Riper i kabbis


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har et chieftech midi tower LILLA, så var jeg så uheldig og få en lang stripe på siden av kabinette er det noe jeg kan gjøre for og få det vekk,male er jo et alternativ men hvor kan jeg finne en maling farge som lingner på kabinette mitt???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Quote:


Den 2002-06-18 17:31, brainwasher skrev:

Jeg har et chieftech midi tower LILLA, så var jeg så uheldig og få en lang stripe på siden av kabinette er det noe jeg kan gjøre for og få det vekk,male er jo et alternativ men hvor kan jeg finne en maling farge som lingner på kabinette mitt???


 

Og lakke/male vekk stripa vil ikke bli serlig fin. spørs hvor du har fått stripa med du kan jo sette inn et plexiglass slik at ripa flir fjerna (lager viduet der ripa er).

Skrevet

Det er ikke mange løsninger på det der. Den ene er å pusse ned og å begynne på nytt av med lakkering. Den andre er, som nevnt her, å sette inn et vindu. Det finnes sikkert flere kompromissløsninger, men der er det bare din egen fantasi du kan benytte. Lykke til !

Skrevet

du kan og sette over et gølse klister mekre, de gjorde vertfall eg.... sette over et etnies merke og et volcom på vi sida. de vart faktisk ganske fett :smile:

Skrevet

har ingen sett på TV-SHOP?? der selger de sånn "stripefiller" som du enkelt og greit tegner/fyller igjen stripa med en farge som ligner (i dette tilfelle lilla) og venter litt, så tørke bort. FERDIG! funka hos meg værtfall..

 

[ Denne Melding var redigert av: Arachnid på 2002-06-18 19:35 ]

Skrevet

Det derre på TV-Shop funker perfekt, hadde det samme problemet med kassa mi, men det var på andre sia hvor plexi ikke er så pent. Satt en kveld og så på TV-shop og så kom reklamen opp. Bestilte og prøvde, det funka som en drømm!! :grin:

  • 4 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...