husmann Skrevet 26. januar 2005 Skrevet 26. januar 2005 Etter å ha vært spamfri (nesten) siden tidenes morgen har jeg nå blitt bombet med spam. Spam'et kommer vi en kontakt som jeg gjerne vil beholde i jobbsammenheng og bomber meg via min mest brukte emailadresse. Denne adressen vil jeg svært gjerne beholde og da lurte jeg på om noen visste om et godt og gratsi program for å hindre spam. har nå lastet ned SpamPal og det fjerner mye, men jeg har kanskje ikke klart å få til den optimale innstillingsbeskyttelse. Vil gjette på at det finnes program "der ute" som er lettere å konfigurere enn SpamPal. Vet du om ett?
O. B. Lix Skrevet 27. januar 2005 Skrevet 27. januar 2005 Ja, jeg bruker spamhilator, som er gratis ogveldig enkelt å installere og bruke. Det er tilpasset "alle" epost-klienter og har en selv-lære-funskjon. Dvs at når programmet tar feil, forteller du det til programmet, og det lærer av sine feil, og blir bare mer og mer treffsikker. Og det finnes attpåtil på norsk :!:
janfredrik Skrevet 27. januar 2005 Skrevet 27. januar 2005 http://itpro.no/download.php?op=viewdownloaddetails&lid=402 eller http://itpro.no/download.php?op=viewdownloaddetails&lid=674
husmann Skrevet 27. januar 2005 Forfatter Skrevet 27. januar 2005 Takk! Har kikket litt på det nå og skal ta å installere programmet i morgen. Gleder meg til å se hvordan det virker.
_Adler_ Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Hei! Skaff deg Norton Internet Security. Det hindrer spam. Har ikke prøvd spamhindringen enda, da jeg ikke bruker Outlook express osv. Hilsen Daniel aka. _Adler_
janfredrik Skrevet 31. januar 2005 Skrevet 31. januar 2005 Norton Internet Security Tar mye resursser. Er mye mer en kun et program som hindrer spam.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå