Finnsen Skrevet 10. januar 2005 Skrevet 10. januar 2005 Har problemer med en maskin, den booter og begynner å laste XP (sort bakgrunn og Windowslogo) slår seg så av og booter igjen, og igjen..... Noen forslag? Den har selvsagt vært i orden, har bare tilbrakt 2 dager på rommet til min 13 år gamle datter!!!!!
Pels Skrevet 10. januar 2005 Skrevet 10. januar 2005 Den er vel ikke ny? Hva med å starte i sikkermodus, F8 ved oppstart og se etter muligens "virus/spyware" og lignende. Hva slags sider har hun vært på da?
Finnsen Skrevet 10. januar 2005 Forfatter Skrevet 10. januar 2005 Takk for svar! Har testet sikkerhetsmodus, og siste fungerende versjon. Hjelper ikke. Tror det kan ha noe med Windows å gjøre, så mulig dette er feil forum. Har Norton AV 2005, og Ad-Ware Plus. Har hatt samme problemet en gang før på en annen maskin, og da måtte jeg installere alt på nytt. Hadde håpet å slippe dette nå!
Moltrez Skrevet 10. januar 2005 Skrevet 10. januar 2005 Kanskje det fungerer med å "reparere" Windows. Altså, når du stapper inn Windows cd'en i cd-rom'en, booter ifra den, loader alle Windows filer etc på cd'en. Når du skal formatere så kommer det fram "Du har allerede Windows" eller noe i den duren. Der kan du velge "Repair" eller noe slik. Kanskje det funker, slipper du installere alt nytt
el-asso Skrevet 10. januar 2005 Skrevet 10. januar 2005 Da stenges denne og problemløsingen fortsetter her
Anbefalte innlegg