gladmobilja Skrevet 18. desember 2004 Skrevet 18. desember 2004 Har brugt grps på min 3510i gennem længere tid til wap nyheder og sådan, men nu vil jeg gerne på det "rigtige" internet, via bærbar pc og sandsynligvis en p910i. Kan jeg det på mit mobyson kontant abonnement, eller må jeg skifte selskab???
genser Skrevet 19. desember 2004 Skrevet 19. desember 2004 skift selskap Vet du dette, eller bare sier du noe tull? Jeg er ganske sikker på at du kan bruke din GPRS tilkobling på mobyson (som er billig på gprs ) og koble dette videre til din bærbare data.
Crazysteps Skrevet 19. desember 2004 Skrevet 19. desember 2004 Er det ikke bare å høre med Mobyson da? Tipper de vet dette mye bedre enn oss andre her inne. Kundeservice er til for å brukes.
Admin'c Skrevet 20. desember 2004 Skrevet 20. desember 2004 Mobyson støtter GPRS derfor kan du bare koble din telefon til pcn og bruke produsenten sitt program til å koble deg til internett via mobilen. Jeg vet ikke hvordan det er med 3g og edge støtte hos mobyson. Man må iallefall aktivere GPRS/MMS første gangen hvis du ikke har gjort det på min side, koster 30kr. GPRS er latterlig billig hos mobyson så ha det gøy
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå