pstub Skrevet 8. desember 2004 Skrevet 8. desember 2004 Hei! Irriterer meg over at når jeg trykker på en link i et IE vindu som åpner et nytt vindu, så er dette knapt nok stort til å kunne se noe tekst i i det hele tatt! Er det noen som vet om hvordan man kan få disse til å automatisk maksimeres? Takker for svar!
p@ge Skrevet 9. desember 2004 Skrevet 9. desember 2004 pstub, start>kjør>regedit: HKey_Current_User>Software>Microsoft>Internet Explorer>Main på høyre siden går du helt nederst > Window_Placement dobbel-klikk på den og slett verdi ( så de blir 0 ) start maskinen på nytt og du har det ! lykke til: gaggen
Bytex Skrevet 9. desember 2004 Skrevet 9. desember 2004 Pussig nok finnes det et program som er skreddersydd for denne tråden. Det heter "IE New Windows Maximizer" og gjør akkurat det. Et bittelite program som ligger i tray og åpner alle IE-vinduer til fullsize (bortsett fra reklamepopups, det greier å skille på ett vis). http://www.jiisoft.com er stedet, og det er gratis.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå