Gå til innhold

min nye PeSe! neida! det er ikke det..


Anbefalte innlegg

Skrevet

heisann. jeg lurer på hvordan dere gjør det med backup/reinstallasjon?

 

jeg har flere partisjoner for forskjellige formål. jeg har en win98 og en xp-partisjon på ulike disker. flere partisjoner for games, progs & stash.

 

jeg formaterer OS-partisjonene ganske ofte, da det blir litt krøll i blandt. (kan ikke la være å installere jalla-shereware.. :smile: )

 

jeg mister ikke annet en OS og noen progs og drivere, men det tar litt tid.. bruker noen av dere en ghost av OS-partisjon?

 

jeg har enda ikke fått til en installasjon jeg er så fornøyd med at jeg har tatt ut en ghost. jeg rekker alltid å installere noe gurba som skaper trøbbel.. hehe

 

takker for tips og meninger!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan jo lage en ny installering med bare drivere og de andre NØDVENDIGE tingene, så ta kopi av det....... :smile: (.......store bokstaver var ikke ment for å være slem)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...