Steina Skrevet 19. oktober 2004 Skrevet 19. oktober 2004 (endret) Jeg har nettopp byttet ut DVD spilleren min med en DVD brenner. Men når jeg åpner Nero får jeg ikke til å trykke på DVD.. Jeg bruker Ahead Nero Burning Rom v5.5.9.0 Hvordan skal jeg få fikset dette, eller er det en annen måte å få kopiert over filene fra pc'n min til dvd? Har Windows Xp Home.. Endret 19. oktober 2004 av steina
ols Skrevet 20. oktober 2004 Skrevet 20. oktober 2004 oppdater drivere til drevet. eller oppdater nero. (oppdater oss)
Lch Skrevet 20. oktober 2004 Skrevet 20. oktober 2004 En ny versjon av Nero burde gjøre susen. 6.6.0.0 er vel den nyeste, men 6.x burde holde for ditt problem.
Steina Skrevet 21. oktober 2004 Forfatter Skrevet 21. oktober 2004 Oi! Sorry at jeg har vært litt sen. Funket fint med Nero 6.x ja, selv om jeg hater 6'ern. Synes 5'ern er bedre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå