Gå til innhold

cpu til 100%


strike8

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

min cpu flyr gjerne opp til nærmere 100% ofte, jeg tipper dette er spyware i.o.m at pc'en er ganske ny, men vet noen om noen bra anti spyware/adware/hijacker progs?

jeg har bare Ad-ware 6.0 men jeg har scanna og scanna men den finner ingen flere. jeg har prøvd diverse andre men disse har bare vært trial greier, og jeg har ikk noen behøv for å betale i dyre dommer for et anti spyware prog heller.

 

håper noen kan hjelpe meg, jeg har et stort prosjekt på skolen som avhenger av at jeg kan bruker pc'en, og det skal være ferdig til fredag

 

mvh

strike8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spybot 1.3 search & destroy, Ad-Aware SE (Med plugins), CWShredder, hijackthis. Disse er gratis, og en kombinasjon av alle sammen dekker det meste av spyware. Husk å oppdatere alle sammen.

Skrevet
hehe.. ville heller sagt ctrl + alt + delete.. men går ann det han sa og :p

skjer jo ikke'no" når jeg trykker ctrl-alt-esc....

ikke så rart når du skal trykke ctrl,shift,esc

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...