DooBler Skrevet 13. september 2004 Skrevet 13. september 2004 Er de noen som har erfaringer med den? Bra eller dårlig? Lurer på å kjøpe en, men jeg har ikke penger nok til en ny. Kanskje noen av dere vet om hvor jeg kan finne en bra en brukt. Eller kanskje noen av dere skal selge deres? Mvh DooBler
Stor Oddnoga Skrevet 13. september 2004 Skrevet 13. september 2004 Min erfaring med den er at den er sinnsykt treg, har et ubrukelig sms-system og har utrolig ulogiske menyer. Jeg ville vurdert en annen telefon var jeg deg. :-)
Stor Oddnoga Skrevet 13. september 2004 Skrevet 13. september 2004 Hva er du ute etter da? Klapp/vanlig, pris, funksjoner?
DooBler Skrevet 13. september 2004 Forfatter Skrevet 13. september 2004 Skal ha klapp. Pris ca rundt 1800. Trenger ikke nødvendigvis å vere kamera, men de er jo et pluss dersom det finnens så billi.
GigaBob Skrevet 17. september 2004 Skrevet 17. september 2004 har utrolig ulogiske menyer. Den får jo så veldig bra karakter på brukervennlighet, så hvorfor sier du at den er så ubrukelig da?
Stor Oddnoga Skrevet 17. september 2004 Skrevet 17. september 2004 Jeg sa at SMS-systemet var ubrukelig, ikke menyene. Men, jeg skrev at de var ulogiske. Les hva jeg skriver. ;-) Jeg liker rett og slett ikke menyene, mulig du mener det motsatte, men jeg ser ikke på den som spesielt brukervennlig. Dette blir en personlig preferanse-greie, naturligvis. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå