madura Skrevet 28. april 2002 Skrevet 28. april 2002 Har aldri reflektert over det noe, men kom til å lure litt, når jeg så det sto litt rundt mailene.. Hva er det som skjer, eller betyr det med å "flagge" meldinger?
BBC Skrevet 28. april 2002 Skrevet 28. april 2002 I hvilke forbindelse da? Hvor har du sett/lest det?
madura Skrevet 29. april 2002 Forfatter Skrevet 29. april 2002 HEI, Nei ..det står liksom rundt mailboksen og det er jo noen mailer som har fått et sånn lite flagg ved siden også. "sette flagg på denne mailen" feks. Prøvde å se litt etter hva det betød, men fant ikke noe ..ble bare ltt nysgerrig :smile:
Nichlas Skrevet 29. april 2002 Skrevet 29. april 2002 I den forbindelse jeg har hørt om flagging av beskjeder, så har man ment å markere mailer som man skal "komme tilbake til" i en liste (f. eks markere x antall mailer i Outlook som man skal svare på eller huske på). [ Denne Melding var redigert av: Nichlas på 2002-04-29 02:04 ]
BBC Skrevet 29. april 2002 Skrevet 29. april 2002 Vel, man har "flagging" i Outlook/Outlook Express. Det vil si at man bare markerer news-meldingen/mailen slik at man er oppmerksom på den i tilfelle det er noe som er viktig. Det er egentlig ikke et "begrep" i IT-verden :smile:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå