Gå til innhold

Alternativ GPU kjøler?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er på utkikk etter en stille kjøleløsning for mitt Geforce FX5900. Har sjekket litt rundt og folk sier at Iceberg4 kjøleren er ganske bra. Denne skal visstnok passe for FX5600 og Radeon 9800PRO, men vet ikke om den vil passe på mitt kort eller ikke.

 

Noen som har andre alternativer? Det må passe i en SN45G 2.0 og være stillegående. Vannkjøling med svære eksterne dingser er uaktuelt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg sliter med det samme problemet :( skal lage noe hjemmelagd opplegg tenkte jeg. om det blir noe av så skal jeg poste en worklogg her slik at du kan lage noe lignende :)

Skrevet

natrium: Nei, og jeg ser heller ikke på vannkjøling som en løsning med mindre man kan få hele greia stappa inn i shuttle kabinettet.

 

mage: Kult, det er kanskje eneste måten, ser ut som et stille skjermkort er den hellige gral for shuttle-brukere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...