Gimlisonofgloin Skrevet 30. juni 2004 Skrevet 30. juni 2004 jeg får denne feilmeldingen når jeg prøver å starte splintercell PT, jeg har et geforce 4 420 mx. Er dette skjermkortet for gammelt til overnevnte spill? har også prøvd de driverne som fulgte med spillet. Frustrert
morgus Skrevet 30. juni 2004 Skrevet 30. juni 2004 tror nok at du må vurdere å oppgradere skjermkortet ditt, jeg hadde GeForce MX400 før, og da fikk jeg mld. om at skjermkortet mitt ikke kunne kjøre 3DMark på grunn av noe shader greier.
MistaPi Skrevet 30. juni 2004 Skrevet 30. juni 2004 Splinter Cell krever minimum pixel shader 1.1 (DX8). GeForce4MX er et DX7 kort.
Gimlisonofgloin Skrevet 30. juni 2004 Forfatter Skrevet 30. juni 2004 Splinter Cell krever minimum pixel shader 1.1 (DX8). GeForce4MX er et DX7 kort. DX??? er det dirext x du snakker om ? Eller er skjermkortet får dårlig til dette spillet?
M@R7!N Skrevet 30. juni 2004 Skrevet 30. juni 2004 Splinter Cell PT støtter rett og slett ikke det kortet , så du må nok kjøpa nytt.
Stigma Skrevet 30. juni 2004 Skrevet 30. juni 2004 Kortet støtter kort og greit ikke minimumskravet til spillet. Du kan derfor ike spille det spillet (og mange andre nye spill) med det kortet. Det kortet er forresten noe av det verste (dårligste) herket som noengang ble solgt. Ikke tro at det er en Geforce4. Det er i realiteten bare en Geforce2 som er litt raskere enn de vanlige GF2'ene. En geforce4 er den kun i navn... -Stigma
Prizefighter Skrevet 30. juni 2004 Skrevet 30. juni 2004 (endret) Kortet støtter kort og greit ikke minimumskravet til spillet. Du kan derfor ike spille det spillet (og mange andre nye spill) med det kortet. Det kortet er forresten noe av det verste (dårligste) herket som noengang ble solgt. Ikke tro at det er en Geforce4. Det er i realiteten bare en Geforce2 som er litt raskere enn de vanlige GF2'ene. En geforce4 er den kun i navn... -Stigma så sant som det er sagt, noe i denne rekkefølgen ytelselmessig ville det vært. Veldig low end kort. Gf 2 - mx 400 -- Gf4 mx 420 -- gf 4 mx 440 -- gf 4 mx 460 -- gf fx 5200 Endret 30. juni 2004 av Chris88
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå