Predecessor Skrevet 17. april 2002 Skrevet 17. april 2002 Har et 12 miutters program som er ferdigredigert og foreligger på AVI. Mitt enkle spørsmål er som følger:Hvilke av formatene som er nevnt, er mest hensiktsmessig å konvertere til? Da jeg skal sende dette programmet til endel firmaer med forskjellige maskiner, og med sikkert like mange avspillingsformater vil jeg være sikker på at alle får mulighteten til å se det. Det er ikke så viktig at folk kan spille programmet av hjemme i DVD spilleren. Det viktigste er bildekvalitet og tilgjenglighet/mulighet.
Elys Skrevet 17. april 2002 Skrevet 17. april 2002 12 minutter video tar jo ikke all verdens plass så hva med å tilby programmet i flere formater på samme cd og sende til firmaene ?
Predecessor Skrevet 17. april 2002 Forfatter Skrevet 17. april 2002 Noen ganger er det enkleste det beste. Den idèn var så fjern at jeg tydeligvis trengte et kick i hempa. Selvfølgelig er jo det løsningen. Takker så mye for innspillet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå