Gå til innhold

Hvilket skjermkort?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg tenke å investere i et Radeon 9800 pro 128mb, men så leste jeg i en artikkel at hvis du virkelig vil nyte HL2 og D3, bør du ha 256mb versjonen. Når man først skal bruke såpass med penger, er det ikke like greit å bla opp 600 eskra for et x800? Er det verdt det?

 

 

 

Kengurupølse

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, X800 er MYE bedre, bla opp 4200 kr og få deg et X800PRO, eller vent 1 måned, bla opp 5100kr og kjøp et X800XT PE;)

Skrevet
Ja, X800 er MYE bedre, bla opp 4200 kr og få deg et X800PRO, eller vent 1 måned, bla opp 5100kr og kjøp et X800XT PE;)

Du kan jo alltids bestille dette kortet fra USA da. Det er en bruker på forumet som har gjort det. Men det blir jo fort en del dyrere.

Skrevet
Jeg tenke å investere i et Radeon 9800 pro 128mb, men så leste jeg i en artikkel at hvis du virkelig vil nyte HL2 og D3, bør du ha 256mb versjonen.

Dette tviler jeg litt på, hvor leste du dette? :hmm:

Skrevet

En eller annen britisk nettartikkel. Jeg vurderte opprinnelig å nøye meg med Radeon 9800 PRO 128, og AMD Athlon 64 3000+, men da jeg leste det begynte jeg å bli nervøs. :ermm:

 

 

Kengurupølse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...