Gå til innhold

Gran Turismo 4: Prolouge @ play.com


lavoll

Anbefalte innlegg

Skrevet

Gran Turismo 4: Prologue Signature Edition (Limited Edition With Bonus Disc). Til salgs og bestillt fra play.com for 17£.

 

Nokre fleire enn meg som har bestillt? evt. fått spelet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

betale 17£ for en demo er altfor drøyt. den er i salg i norge også. koster 300,- sykt opplegg fra publiseren sin side.

Endret av solz
Skrevet

17£ for 64 biler, 5 baner, full "serfikativisering" og ein dvd med DIGG er verdt alle pengane det kosta! Folk rynka på nasen av concept også, men det var digg i maaange tima. Finnst mange bilspel som kosta det dobbelte, som ivertfall IKKJE e verdt pengane.. er du Gran Turismo fan så er du det.. og 220 kr esje meir enn..litt :love::love::love:

  • 2 uker senere...
Skrevet

Pløyde gjennom "kjøreskolen" tidligere i dag,ikke altfor vanskelig men faktisk litt lærerikt... Er du GT fan går du til innkjøp av Prologuen og! :yes:

Skrevet

Å bruke drøye 250-300 spenn på en demo er helt latterlig spør du meg. Dette er bare enda et triks for å suge penger ut av folk. Demoen var ikke spesielt bra heller.

Skrevet

Så det sto

 

Pal, will onlu play in UK ps2's

 

 

er det forskjell på PAL i UK og PAL i norge??

 

 

trodde det var bare NTSC og PAL som var forksjell på utgivelsene... må jeg chippe ps2 for og spille ps2 spill fra play.com ? f.eks GT4 prolouge'n

Skrevet (endret)
PAL fra UK funker i Norge.

Da satser jeg på det.... og bestiller fra play.com

 

 

:yes:

 

 

edit: fint om du sender en pm til meg hvis du har noe å tilføye spørsmålet mitt, noen der? :D

Endret av Spydz

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...