Gå til innhold

Legge inn programmer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Fikk endelig minnekort leseren jeg bestilte hos ClasOhlson.Formatterte minnekortet og tlfminnet.Men hvordan skal jeg få lagt inn Symbian programmene på mobilen igjen?Noen tips?Har lagt de på minnekortet men hvordan se de inn på mobilen og få de innstallert?Håper dere forstå hva jeg mener.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du må nok legge inn FXexplorer på selve telefonen og deretter åpne filene via dette programmet. Tror det skal funke! Men hvordan du skal få inn FXexplorer på telefonminnet det er jo en annen sak ;)

Skrevet
Du må nok legge inn FXexplorer på selve telefonen og deretter åpne filene via dette programmet. Tror det skal funke! Men hvordan du skal få inn FXexplorer på telefonminnet det er jo en annen sak ;)

Ja,vet at man kan bruke FXexplorer til å browse filer på minnekortet.Så jeg får kjøpe meg et kontantkort snart da,legger ut FXexplorer på hjemmesiden min og laste den ned via Wap,hadde håpet at det fantes en annen måte å gjøre det på.

Skrevet
hmm har du ikke blåtann eller ir ?

Nei,har verken blutooth eller Ir adapter til pc`en.Men har fått lagt inn FXexplorer nå.Måtte kjøpe meg ladekort allikavel.

Skrevet

jeg har nokia 6600 har en venn som har 3650.Hvis du kjenner en som f.eks har 6600 så kan han innstalere det for deg med å ta ditt memory card inn i hannes mobil og bruke file manager

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...